אני אורטל משלומי. אני בת 35, ואני מחפשת את האחד שיספק לי את האהבה והחיבור האמיתי שאני מחפשת. אני יודעת שהכרויות לדתיים יכולות להיות קשות ומאתגרות, אבל אני מאמינה שהאהבה האמיתית מצליחה לעקוב אחרי כל הקושיים ולהביא אותנו למקום מיוחד ומשמעותי ביחד.

בתור בחורה חכמה ואינטליגנטית, אני מתייחסת לדתיות כחלק חשוב מהזהות שלי ולכן הכרויות לדתיים הן דבר שחשוב לי במיוחד. אני מאמינה בחיבור רוחני עמוק בין בני זוג ובכך ששני האנשים יכולים לתמך זה בזה ברגעי השמחה והצרה, ולהתעצבן יחד ולשחק יחד. אני מחפשת בחור שיהיה בעל יראת שמים, חרדי מבית ובן זוג כן עם יופי פנימי וחיצוני.

בחיי הייתי חלק ממשפחה דתית שמקדשת תורה ומסורת, ואני מקיימת כשרות מהדרין ומתפללת שלוש פעמים ביום. אני גם מכסה את ראשי בצניעות מלאה, מה שלייך אותי לזרם ביהדות מסורתית. אני מדברת עברית ואנגלית ואשמח להתעמק בשפות נוספות.

אני עובדת בתחום החינוך, שם אני מרגישה שאני יכולה לתרום המון ולעזור לאחרים להשגת הפוטנציאל המלא שלהם. חינוך מיוחד, פסיכולוגיה, דרמה ואמנות הם רק חלק מהתחומים שמעניינים אותי.

אני בחורה שצניעה וענווה, ומאוד חשוב לי למצוא את הבן זוג שיחפש את אותם הערכים. אני מחפשת גבר נאמן, מסור, כנה ויודע לכבד אישה. אני רואה בבן זוג פוטנציאלי איש תיקשורתי ואינטליגנטי, שאוהב לחיות ומסגיר לפתע רגעים מיוחדים ורומנטיים. חשוב לי שהוא גם אוהב את התורה ומרגיש את החשיבות שלה בחייו.

אני יכולה להבטיח לבן זוג העתידי שאהיה אישה נאה ומעוררת השראה, ואנחנו יחד נצליח להתמודד עם אתגרים וליצור חיים משמעותיים ומלאי אהבה. אני מחכה לשמוע ממך, ובטוחה שישנה התאמה בינינו.

בברכה,

אורטל