איך לא להיות לחוץ במפגש הכרות

איך לא להיות לחוץ במפגש הכרות

7 דרכים להירגע ולהיות פחות לחוצים בדייט

דייטים יכולים להיות מלחיצים. התחל על ידי שמירה על דברים קלים אתה לא רק תציג צד נגיש יותר באישיות שלך - אתה תיהנה יותר מהדייטים בעצמך. האם אתה נראה לחוץ מדי בדייטים? האם שמת לב שהרושם הראשוני שלך מפחיד אנשים? הנה כמה טיפים להיראות רגועים ונגישים יותר כדי אנשים שאתה פוגש בדייטים יוכלו להכיר אותך האמיתי.

1. חייך לעתים קרובות יותר.

נסה לא להדליק את פני המשחק שלך. כן, אתה יוצא לזיווגים ולא כלאחר יד, אבל עדיין חשוב לא להיתקל כמו שוטר שחוקר חשוד פוטנציאלי. תירגע, חייך ותהנה מהשיחה. אל תרגיש שאתה צריך לדעת הכל ומיד - תן לשיחה לזרום בטבעיות ותראה לאן היא מובילה מבלי לנסות להכריח אותה להוביל לאנשהו לא מודע.

2. תרבה לצחוק.

כולם אוהבים לצחוק. זכור ליהנות, לספר בדיחה, לצחוק כשהמלצר טועה בהזמנה שלך בפעם השלישית. צחוק מפחית מתח ונוטה לגרום לאנשים להיות נוחים יותר, אז הקפד לצחוק מהבדיחות של אשםים בסביבך - או עשה כמה משלך.

3. ספר סיפור.

אולי משהו שאתה מדבר עליו יזכיר לך אירוע מעניין שקרה לך או למישהו שאתה מכיר. זה נותן לדייט שלך הזדמנות לראות את אתה האמיתי ולקבל הצצה לחייך.

4. מצא מכנה משותף

אולי היה אוהבת את אותו מחבר שאתה אוהב. אולי היא גם הילדה האמצעית. אולי אתם נהנים מאותו סוג של מוזיקה. אולי שניכם אוהבים לבשל ולנסות מתכונים חדשים. לא משנה מה תחומי העניין המשותפים או קווי הדמיון שאתה יכול למצוא, דנו בהם הלאה והתחילו לפתח קשר עם הבחורה. יצירת קשר על פני העניין המשותף שלכם בפוליטיקה זה טוב. עם זאת, אם העדפות פוליטיים שלכם שונים אל תבדר את הנושא הזה כדי להרחיק את הצד הלחוץ שלך.

5. שאל שאלות פתוחות.

האירועים השבועיים שלנו עמוסים בתובנות מעניינות ורלוונטיות על היסטוריה יהודית, אוכל, פילוסופיה, אקטואליה, חגים ועוד...

אם התשובה לכל שאלה היא "כן" או "לא", השיחה האמיתית לעולם לא תתחיל. בקשו מהצד השני לספר לכם על מה היא לומדת ולמה, או ממה היא נהנת בטיול בקיץ שעבר, או למה היא בחרה בקריירה הספציפית שלה. כל דבר שגורם לה לחשוב ולשקול את התגובה שלה יוצר פתח להמשך שיחה וחיבור.

6. תיזכר במה שעבד קודם.

נסה להיזכר בתקופה שבה היית עם חבר והרגשת מאוד נוח לדבר איתו. הבא את הזיכרון הזה לרגע הנוכחי שלך כדי שתוכל להירגע. לא תמיד קל להרגיש רגוע בפגישת הכרות. זהו זר מוחלט שאתה מחשיב כשותף לחיים לעתיד - לא סביבה מרגיעה במיוחד! עם זאת, חשוב לדחוף את המחשבות הללו ממוחך ולהתמקד בלמידה נוספת על האדם שמולך. שמור את זה קליל וסתמי לדייט הראשון - כאילו אתה סתם מבלה עם חבר ותיק.

7. סיים את זה טוב.

אנשים זוכרים את ההתחלה והסוף של דברים יותר מאשר את האמצעים. אל תדאג אם היו כמה פעמים באמצע הדייט כשהשיחה נתקעה או ששאלת שאלה אישית מדי. התמקד בסיום הפגישה בנימה חיובית. זה מה שיישאר עם האדם בסוף הערב.

אנו מאחלים שתמצאו את הזוגיות במהרה ותהיי רגועים לאורך כל תהליך ההכרות.