אסטרטגיות להיכרויות מוצלחות

אסטרטגיות להיכרויות מוצלחות

6 אסטרטגיות יעילות להיכרויות מוצלחות

למרות שאנו אמורים ליהנות תהליך הכרויות היהדות לא תומכת בדייטים לצורכי הנאה. מטרת ההיכרויות היא נישואים - בניית בית יהודי עם בן או בת הזוג.תהליך הכרויות דתי בנוי כדי לעמוד במטרה זו עם כמה שפחות מטען רגשי, חרדה ובלאי על הלב והמוח של הזוג.

למרות שאנו אמורים ליהנות תהליך הכרויות היהדות לא תומכת בדייטים לצורכי הנאה. מטרת ההיכרויות היא נישואים - בניית בית יהודי עם בן או בת הזוג.תהליך הכרויות דתי בנוי כדי לעמוד במטרה זו עם כמה שפחות מטען רגשי, חרדה ובלאי על הלב והמוח של הזוג.

להלן שש אסטרטגיות להשגת המטרה שלך ולהתחתן עם האדם הנכון.

1. קבל המלצה

בימינו אנשים לא יכולים להתקבל לעבודה בלי לספק לפחות שני ממליצים, אז למה שתשקול להתחתן עם מישהי (או אפילו לצאת איתה) בלי שכמה אנשים יעידו עליה? אתה יכול גם לבדוק מראש אם הבעיות שמפרקות עסקאות קיימות כדי שלא תבזבז זמן לצאת עם מישהו שלא מתאים. אבל מה אם תפגוש את האדם באירוע? אתה עדיין יכול לבקש מספר טלפון של חבר או קולגה שיהיה מוכן לספר לך קצת.

2. ללא נגיעה, ללא לחץ

האינטימיות ביהדות שמורה לנישואין. זה לא דרך לנישואין. שמירה על מערכת היחסים אפלטונית מאפשרת לך להכיר את האדם האחר מבלי להתבלבל מההורמונים שלך. אז בלי נשיקת לילה טוב, בלי להחזיק ידיים, בלי להבריש את השיער מפניה או את הפירורים מהשפתיים שלו. וזה מובן מאליו, שום דבר אפילו יותר אינטימי. כשאתה מוציא את האינטימיות הפיזית מהמשוואה, יש הרבה פחות לחץ ופחות ציפיות. אמנם משיכה פיזית חשובה, אבל אי-היותו פיזי בונה מתח נעים שיכול להציע בהירות במקום בלבול. זה גם מקיים את הערך והמיוחד של האינטימיות בתוך הנישואין, עם האדם שהחלטת להתחייב כדי לחלוק את חייך.

3. בעין הציבורית

כדי להבטיח שהדברים יישארו במסלול, עדיף שהפגישות יתקיימו במקומות ציבוריים. זה מגן עליך מלהגיע למצב שעלול להוביל לאינטימיות לא רצויה. זה גם עוזר לך לראות איך האדם האחר מתייחס לאנשים במקום ציבורי - מלצרים, חסרי בית, חברים שהם עשויים לפגוש. ואם מסיבה כלשהי אתה צריך לעשות יציאה מהירה, אתה יכול.

4. פעילויות ממוקדות

כשאתה יוצא לנישואין, ההתמקדות שלך צריכה להיות באדם שאתה איתו, לא בפעילות. אתה רוצה ללמוד על האדם כמה שיותר. זה נעשה בצורה הטובה ביותר באמצעות דיבור ובילוי אחד על אחד ביחד ללא הסחת דעת של מוזיקה רועשת, בידור או אנשים אחרים. אם כי ברור שזה רעיון טוב לראות אדם במצבים שונים, טיול שקט ביחד, ישיבה בלובי של המלון או שתיית קפה במסעדה מאפשרים לכם להכיר אחד את השניה בצורה רגועה ולא ממהרת. תן למי שמולך את מלוא תשומת הלב שלך וקבל את שלה. אתם צריכים להרגיש בנוח לדבר אחד עם השניה השיחה צריכה לזרום באופן טבעי והדיון צריך להיות מכבד.

5. חפש ערכים משותפים

בעוד שיש לך חוש הומור טוב וטעמים דומים באוכל זה נחמד, אתה מחפש בת זוג פוטנציאלית עם מטרות וערכים משותפים. למרות שיש תחומים שבהם הפכים משלימים זה את זה, אתה צריך להיות באותו עמוד לגבי נושאים משמעותיים כמו:

  • אילו ערכים דתיים את רוצה להנחיל למשפחתך?
  • באיזו קהילה את רוצה לחיות?
  • האם את חושבת ללדת הרבה ילדים או כמה?
  • מה דעתך על איך לחנך את ילדיך?
  • כמה חשוב להרוויח כסף לעומת זמן משפחתי?
  • האם יש לך אותה חשיבה לגבי חובות והוצאות?
  • האם יש נושאים שכדאי לדעת עליהם: התמכרויות, בעיות בריאות, חוסר תפקוד במשפחה?
  • באיזו מידה בולטת החברים והמשפחה המורחבת שלך יופיעו בחייך כשאת נשואה?
  • מהי חלוקת העבודה במשפחתך, והאם את רוצה לחקות אותה?

למרות שלא ניתן לנהל משא ומתן על תרחישים מסוימים מכיוון שלא ניתן לחזות אותם בשלב זה, דיון בנושאים אלו חשוב כדי לקבוע אם יש לך את אותו יעד בראש כדי שתוכל להיות נוסעים אחרים באותו כביש (למרות מעקפים).

6. משפחה קודם כל

מזל טוב, אתה חושב שזה יכול להיות האחת! לפני שאתם שותים לחיים, אולי זה יהיה רעיון טוב שתפגשו כמה בני משפחה וחברים קרובים (בתנאי שיש לכם קשרים בריאים איתם). הם מכירים אותך היטב ולפעמים מה שטוב לך יותר טוב ממך. הם יסתכלו על בת הזוג הפוטנציאלית שלכם בעין ביקורתית יותר ויכולים להתריע בפניך על כל הדגל האדום שאולי פספסת או לתת לך את הביטחון הנוסף להמשיך עם ההחלטה החשובה ביותר בחייך.

איך למצואו את הנפש התאומה שלכם באתר ההיכרויות לדתיים.

מציאת את הנפש התאומה שלכם יכולה להיות משימה מאתגרת, אך בעזרת אתר היכרויות לדתיים ניתן להקל על התהליך. ריכזנו עבורכם רשימה של עצות שיעזרו לך למצוא את הנפש התאומה שלך באתר היכרויות יהודי.

היו כנים לגבי הכוונות שלכם ומה אתם מחפשים

כשאתם יוצרים פרופיל באתר, חשוב להיות כנים לגבי הכוונות שלכם ומה אתם מחפשים בבן/בת זוג. אם אתה רוצה לשמור על עורך חיים של חרדים לדוגמא, וודא שהפרופיל שלך משקף זאת. זה יעזור למשוך אנשים בעלי דעות דומות שמחפשים גם להקים משפחה ולחנך ילדים במיסגרת דתי דומה.

הבנו את הערכים שלכם ומה אתם מחפשים בבן/בת זוג

אתרי הכרויות יהודים מלאים באנשים שחולקים את אותה אמונה וערכים. חשוב להבין את הערכים שלכם ומה אתה מחפשים בבן/בת זוג. זה יעזור לכם לצמצם את החיפוש ולמצוא מישהו או מישהי שיתאימו לכם.

אל תפחדו ליצור קשר

אם נתקלתם במישהו שמושך את עיניכם, אל תחששו ליזום מגע. שלח להם הודעה ותתחיל שיחה. זה יראה שאתה מעוניין ועלול להוביל למערכת יחסים פוטנציאלית.

קח את הזמן

למצוא את הנפש התאומה שלך לוקח זמן. אל תמהרו לשום דבר וקחו את הזמן שלכם להכיר מישהו לפני שאתם מתחייבים. זה יאפשר לכם לבנות חיבור חזק יותר ולהבטיח שאתם מקבלים את ההחלטה הנכונה.

תהיה עם ראש פתוח

חשוב להיות עם ראש פתוח בכל הנוגע למציאת הנפש התאומה שלך באתר הכרויות לדתיים. אל תגביל את עצמך לקריטריונים או ציפיות מסוימות. שמור על ראש פתוח והיה מוכן לחקור אפשרויות שונות.

השתמש בתכונות האתר לטובתך

רוב אתרי ההיכרויות היהודיים מציעים תכונות שונות כמו אפשרויות חיפוש מתקדמות, מבחני אישיות ואלגוריתמי שידוכים. השתמש בתכונות אלה לטובתך והקדיש את הזמן למילוי הפרופיל שלך ביסודיות. זה יעזור לאלגוריתמים של האתר להתאים לך אנשים תואמים.

היו מכבדים

כבוד הוא היבט חשוב בכל מערכת יחסים, כולל אלה שנוצרו באתרי היכרויות יהודיים. התייחס לאחרים בכבוד ובאדיבות, גם אם אינך רואה עתיד איתם. זה ייצור אווירה חיובית ויקל על מציאת הנפש התאומה שלך.

לסיכום, למצוא את הנפש התאומה שלך באתר הכרויות יהודי דורש כנות, הבנה, סבלנות וראש פתוח. על ידי ביצוע העצות הללו, תגדילו את הסיכויים שלכם למצוא את השידוך המושלם ולבנות מערכת יחסים ארוכת טווח ומשמעותית. בהצלחה!

מזל טוב! מאחלים לכם יחד חגיגה שמחה של יום החתונה היהלום שלכם.

אסטרטגיות להיכרויות מוצלחות