איך שידוכים והכרויות צריכים להיות? (ואיך לא)

איך שידוכים והכרויות צריכים להיות? (ואיך לא)

10 דברים איך שידוכים והכרויות צריכים להיות. (ו- 10 דברים איך הם לא צריכים להיות)

1. שידוכים והכרויות צריכים להיות כיפיים.

אתה צריך לצחוק ולחייך יותר מהכל. זה צריך להיות כמו ריקוד חופשי בחדר שבו אף אחד לא שופט אותך. איפה הטעויות שאתה עושה לא חשובות כמו איך אתה נהנה.

אבל הכרויות לא חייבות להיות כמו משחק הישרדות. משחק שבו אתה עושה מניפולציות וקושר קשר כדי לראות מי יהיה האחרון שנותר; "לנצח" בכל משחק שאתה חושב שאתה משחק.

2. שידוכים צריכים להיות קלים.

לא הקלילות שגורמת לך להיות זחוח או חסר התחשבות. אבל קליל ומרגיע. קלילות שגורמת לך להרגיש בבית.

אבל הכרויות לא חייבות להיות קשות. זה לא אמור להיות כל כך קשה שאתה מבלה את רוב זמנך מתוסכל. לא צריכה להיות תחושה שאתה כל הזמן במרחק צעד אחד משבירת הלב שלך או של מישהו אחר.

3. שידוכים צריכים להיות חופשיים.

אתה חייב להרגיש שאתה נותן את עצמך למישהו שבאמת רוצה להכיר אותך, שבאמת אכפת לו ממך.

אבל שידוכים לא חייבים להיות חונקים. אתה לא צריך להרגיש כבולים לכל כך הרבה חוקים, עצות וקולות בראש שלך. כל הדברים האלה אומרים לך להיות הכל מלבד האדם שאתה באמת רוצה להיות.

4. תמרים צריכים להרגיע.

אתה צריך להרגיש שאתה לוקח הפסקה מכל הטרגדיות והסבל האחרים של החיים. זה אמור לתת לך שקט נפשי ולהרגיע לב חסר שקט לעתים קרובות.

אבל דייט לא חייב להיות גס. זה כאילו אתה כל הזמן בקשר עם מישהו. אתה לא צריך לחוות פסאודו-תשוקה, שהיא באמת סבל מיותר. זה לא חייב להיות מאבק מתמיד.

5. שידוכים צריכים לעורר השראה.

זה אמור לגרום לך לרצות להיות טוב יותר עבור עצמך ועבור מי שאתה בוחר להיות איתו. זה צריך לגרום לך לראות את העולם וכל מה שבו באור חדש לגמרי.

אבל דייט לא חייב להיות מייאש. זה כאילו כל הזמן גורמים לך להרגיש יותר גרוע ממה שאתה. זה כאילו אתה כל הזמן מסתפק בפחות ממה שאתה חושב שמגיע לך.

6. שידוכים צריכים להעצים.

בכל צעד שתעשה כדי להכיר מישהו טוב יותר - בין אם זה אדם חדש או מישהו שהיית איתו כבר הרבה זמן - תלמד על החוזקות, החולשות שלך וכל השאר.

אבל הכרויות לא חייבות להיות משעמם. לא צריך להיראות שכל מחשבה, כל פעולה כל כך מחושבת עד שאתה מותש רגשית. וכל זה כי אתה רוצה לאהוב ולהיות נאהב כמו שאתה ואיך שאתה רוצה להיות.

7. דייט חייב להיות מרגש.

אתה צריך להיות עצבני, אבל בצורה טובה. כך שבאופן מפתיע תפחדו מכל האפשרויות העומדות בפניכם. לפחות לפעמים צריך לעצור את הנשימה.

אבל דייט לא חייב להיות אדיש. זה לא צריך להרגיש שזה לא משנה עם מי אתה, מה הם חושבים או מה אתה עושה. לא צריכה להיות הרגשה שהחיים שלך לא השתנו בשום צורה כשאתה עם האדם שאיתו אתה רוצה לחלוק חלק מחייך.

8. שידוכים והכרויות צריכים להיות מלמדים.

אתה חייב ללמוד יותר על מי אתה ומה אתה אוהב. זו צריכה להיות חוויה שגורמת לך לצמוח, ללמוד וללמוד יותר על העולם שסביבך.

אבל הכרויות לא חייבות להיות מבלבלות. אתה לא צריך להרגיש שלעולם לא תהיה בטוח איפה אתה, ולעולם לא תהיה. זה לא צריך להיות כמו געגוע תמידי ללא סיפוק, כמו כור המצרף שתמיד משאיר אותך חצי ריק וריק לגמרי.

9. הכרויות ושידוכים חייבים להיות מרתקים.

זו צריכה להיות הרפתקה שגורמת אותך לסקרן יותר בכל יום. זה צריך ללמד אותך דברים חדשים ולקחת אותך למקומות שמעולם לא הייתם בהם, מילולית ופיגורטיבית.

אבל דייט לא חייב להיות מאיים. זה לא צריך להכריח אותך לוותר על מה שחשוב לך כדי שיהיה לך עם מי לחלוק את זה. זה לא אמור לגרום לך להיות מריר, כועס, עייף או סתם עייף כל הזמן.

10. שידוכים צריכים להיות קלים.

אחרי הכל, זה צריך להיות מורכב מדברים קטנים: מילים טובות, מחוות משמעותיות ויחס עדין שרק שני אנשים מבינים.

אבל הכרויות לא חייבות להיות מסובכות. אחרי הכל, זה לא אמור להרגיש כאילו אתה כל הזמן רוצה משהו שלא נועד בשבילך. ואם כן, אז אולי הגיע הזמן להרפות ולפנות מקום למשהו ולמי שמאמין בדברים הפשוטים שהם, כמובן, הכי טובים.